دستگاه کویتیشن Cavitation Cavislim 1701

دستگاه کویتیشن Cavitation Cavislim 1701

کد محصول: 1701
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 579 بازدید

توضیحات محصول

دستگاه کویتیشن 1701 Cavislim از تاثیر امواج فرا صوتی در بافت های چربی برای کم کردن سایز آنها استفاده می کند.

این امواج که باعث کم شدن سایز چربی در بدن می شود، مانند امواج سونوگرافی بوده و برای بدن تاثیر مخربی ندارد و از طریق چروکیدگی سلول چربی و در اثر لرزشی که توسط پروپ ایجاد میشود، چربی ها را کاهش می دهد.

سلول های چربی فشرده و متراکم می شوند و تری گلیسیرید و محتویات سلول های چربی از آن خارج شده و از طریق ادرار به راحتی دفع می شوند.

با توجه به تجربیات کسب شده با استفاده از این دستگاه کاربر می تواند نیم تا 1.5 سانت کاهش سایز داشته باشد که این مقدار در افراد مختلف متفاوت است.

این دستگاه دارای DVD و کتابچه راهنمای جامعی است که کاربر با مطالعه و استفاده از این دستگاه میتواند به لاغری موضعی دست پیدا کند.

دستگاه کویتیشن ساخت کشور اسپانیاست که می تواند از راه بدون تهاجمی مانند؛ عمل جراحی یا تزریق و انجام دادن عملیات پیچیده پزشکی برای کاربران خود مفید واقع شود و آنها را در راه رسیدن به نتیجه مورد نظر که لاغری است کمک کند.

برای اینکه لاغری بدون دردسری را تجربه کنید، احتیاجی به گرفتن رژیم های سخت یا انجام دادن عملیات پیچیده نیست و به راحتی میتوانید از این دستگاه استفاده کنید و این لاغری برای همیشه برای شما ماندگار باشد. این دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شده است که هر کاربر میتواند بدون حضور متخصصی از آن استفاده کند.

دستگاه کویتیشن قادر است، سلولیت های موجود در بدن کاربر را به صورت موضعی از بین ببرد.


گارانتی

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
Size Chart