دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس MS) S7-008)

دستگاه بدنسازی پارالل بارفیکس MS) S7-008)

تولید کنندگان
کد محصول: S7-008
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 1395 بازدید

خصوصیات محصول

  • 100 کیلوگرم

توضیحات محصول

دستگاه بدنسازی ( پارالل بارفیکس کمکی ) ام بی اچ MS) S7-008) جزو کامل ترین و مجهزترین دستگاه بدنسازی چند منظوره می باشد که ساخت کشور چین است.

عرض دستگاه 1260 و طول 1475 و ارتفاع آن 2335 سانتیمتر می باشد که مشخصات فنی دستگاه S7-008 را تشکیل میدهند. وزن کلی این دستگاه 278  کیلو می باشد.

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که امکان تقویت کلیه عضلات پشت بازو، قفسه سینه، سرشانه، خلفی بزرگ، زیر بغل و سرشانه را به ورزشکار داده، به طوری که بوسیله وزنه های کمکی امکان انجام تمامی حرکات مذکور برای کلیه ورزشکاران مقدور می باشد.

این دستگاه دارای سیستم ایمنی و محافظت حین انجام تمرین برای جلوگیری از وقوع هرگونه آسیب دیدگی احتمالی است که از ورزشکار میتواند به خوبی محافظت کند.

طراحی این دستگاه به گونه ای انجام شده است که دارای حداکثر تعادل است زیرا وزن آن بر 5 پایه تقسیم شده است و به خوبی میتواند تعادلش را حفظ کند.

برای اینکه استفاده از دستگاه بدنسازی ام بی اچ MS) S7-008) راحت تر انجام شود، راهنمای استفاده از دستگاه و محتوای اطلاعات دقیق و چگونگی انجام تمرینات گوناگون روی دستگاه نصب شده است تا ورزشکاران به راحتی بتوانند از این دستگاه و کاربردهایی که دارد، استفاده کنند.

برای اینکه خریداران با اطمینان بیشتری این دستگاه را خریداری کنند 5 سال خدمات پس از فروش و 12 ماه گارانتی قطعات برای دستگاه بدنسازی ام بی اچ MS) S7-008) در نظر گرفته شده است.


مشخصات فنی

ابعاد دستگاه :
عرض دستگاه 1260 و طول 1475 و ارتفاع آن 2335 سانتیمتر


فروش اقساطی

اسپرت گوگل  جهت فراهم آوردن شرایط ویژه جهت فروش اقساطی تجهیزات ورزشی« بدون افزایش مبلغ » امکان خرید اقساطی را به شرح ذیل امکان پذیر نموده است .

  • به ازای هر قسط یک فقره چک معتبر بانکی دریافت می گردد .
  • کپی کارت ملی دارنده چک و خریدار
  • کپی سند مالکیت و یا کپی اجاره نامه
  • در صورت استیجاری بودن ملک ، بایستی قرار داد دارای 6 ماه اعتبار باشد .
قیمت اصلی کالا  مبلغ پیش پرداخت  تعداد اقساط  مبلغ هر قسط قیمت نهایی
- - - - -
هزینه ارسال کالا و نصب در صورت خرید اقساطی
رایگان
مبلغ قابل پرداخت
-

گارانتی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
Size Chart