کفش ورزشی

کفش ورزشی

انواع کفش ورزشی مردانه و زنانه مخصوص دویدن و فوتسال را از فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل تهیه نمایید

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کفش مخصوص دویدن مردانه تن‌زیب Running Shoes TRM9601

(0)

کفش مخصوص دویدن مردانه تن‌زیب Running Shoes TRM9601علاوه بر کفش‌های فوتسال سالنی، تن‌زیب کفش مخصوص دویدن مردانه  TRM9601 را مخصوص افرادی که به راحتی خود در هنگام پیاده‌روی اهمیت می‌دهند، طراحی کرده‌است. رویه‌ی این کفش عمدتا از جنس PU (چر..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کفش مخصوص دویدن زنانه تن‌زیب Running Shoes TID9601

(0)

کفش مخصوص دویدن زنانه تن‌زیب Running Shoes TID9601 علاوه بر کفش‌های فوتسال سالنی، تن‌زیب کفش مخصوص دویدن زنانه – کد TRF9601 را مخصوص افرادی که به راحتی خود در هنگام پیاده‌روی اهمیت می‌دهند، طراحی کرده‌است. رویه‌ی این کفش از جنس Flyknit می‌ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب Footsal Shoes TID9606

(0)

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب  TID9606 بمنظور استفاده در سالن های فوتسال طراحی و تولید شده است. کفی این کفش از جنس چرم مصنوعی بوده و بسیار سبک است و در دو رنگ متفاوت عرضه می گردد. خطوطی که در زیر این کفش طراحی شده باعث می شود تا بازیک..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب Footsal Shoes TID9605

(0)

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب – کد TID9605 برای بازیکنان حرفه‌ای و آماتور فوتسال طراحی و تولید شده‌است. رویه‌ی این کفش عمدتا از جنس PU (چرم مصنوعی) تشکیل شده‌ است که ضمن کیفیت بالای آن، سبک نیز می‌باشد. در قسمت جلوی این کفش از چرم طبیعی استفاده ش..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب Footsal Shoes TID9604

(0)

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب TID9604 برای بازیکنان حرفه‌ای و آماتور فوتسال طراحی و تولید شده‌است. رویه‌ی این کفش از جنس PU (چرم مصنوعی) تشکیل شده‌ است که ضمن کیفیت بالای آن، سبک نیز می‌باشد. زیره‌ این کفش از جنس لاستیک سبک و باکیفیت و هم‌چنین فو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب Footsal Shoes TID9603

(0)

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب  TID9603 بمنظور استفاده در سالن های فوتسال طراحی و تولید شده است. کفی این کفش از جنس چرم مصنوعی بوده و بسیار سبک است و در دو رنگ متفاوت عرضه می گردد. خطوطی که در زیر این کفش طراحی شده باعث می شود تا بازیکن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب Footsal Shoes TID9602

(0)

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب  TID9602 بمنظور استفاده در سالن های فوتسال طراحی و تولید شده است. کفی این کفش از جنس چرم مصنوعی بوده و بسیار سبک است و در دو رنگ متفاوت عرضه می گردد. خطوطی که در زیر این کفش طراحی شده باعث می شود تا بازیکن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب Footsal Shoes TID9601

(0)

کفش فوتسال سالنی تن‌زیب TID9601 برای بازیکنان حرفه‌ای و آماتور فوتسال طراحی و تولید شده‌است. رویه‌ی این کفش که از جنس PU (چرم مصنوعی) می‌باشد، به صورت مشبک طراحی شده‌است که علاوه بر ظاهر شکیل، دوام کفش را نیز بیشتر می‌کند. زیره‌ محصول نیز ا..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)