ماساژور

ماساژور

دستگاه ماساژور جهت رفع خستگی ماهیچه‌ و عضلات بکار میرود و همچنین باعث آرامش و تناسب اندام می‌شود

حالت نمایش:
نمایش سریع

ویبره موجی ایستاده باشگاهی اوتو FLABéLOS Medical CE

(0)
23,400,000تومان

ویبره موجی ایستاده باشگاهی اوتو FLABéLOS Medical CE را میتوان یکی از موثرترین دستگاههای بدنسازی در باشگاه نام برد، که باعث رفع خستگی و کوفتگی عضلات و مفاصل پس از انجام تمرینات سخت و سنگین می شود. تحریک لرزشی برای کمک به بهبود و تسریع گردش خون ، ت..

نمایش سریع

ماساژور پا OTO e-Physio Plus

(0)
11,450,000تومان

ماساژور پا  OTO e-Physio Plus ، که همراه با چراغ قابل تنظیم LED حرارتی و 8 حالت خودکار و دارای 18 حالت دستی است. تحریک الکترومغناطیسی یک تکنولوژی پیشرفته برای ..

نمایش سریع

ماساژور دستی اوتو OTO Wonder Hand-WH60

(0)
11,450,000تومان

>ماساژور دستی اوتو OTO Wonder Hand-WH60 یکی دیگر از طرحهای انقلابی شرکت اوتو میباشد که با شبیه سازی ماساژ توسط دست به شما آرامش طبیعی می بخشد. توسط این ماساژور شما میتوانید قسمتهای مختلف بدن را همانند یک ماساژور حرفه‌ای..

نمایش سریع

ماساژور گردن OTO Neck Snuggler NS100

(0)
590,000تومان

ماساژور گردن OTO Neck Snuggler ، شما می توانید از این ماساژور در هواپیما، قطار، ماشین و هر وسیله نقلیه دیگر برای استراحت در مدت زمان بالا استفاده نمایید. همچنین ویبره دلن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ویبراتور موجی اوتو OTO Curve Fc-13

(0)

ویبراتور موجی اوتو OTO Curve Fc-13 برای اولین بار توسط فضانوردان شوروی طراحی و ساخته شد.تاثیر این ویبراتور برای درمان ارتعاشات کامل عصبی بدن ثابت شده است از طریق مطالعات بالینی برای بهبود قدرت، انعطاف پذیری،و افزایش گردش خون و لنف و بازسازی بافت ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور گردن cervical massage shawls

(0)

ماساژور گردن cervical massage shawls به شما کمک میکند تا سنگینی عضلات و فشار بر روی گردن را فراموش کنید بعداز یک روز پرکار و خسنه کننده ، بهترین راه رفع خستگی و کوفتگی ماساژ گردم و کمر میباشد . این ماساژور و نحوه عملکرد ضربه ای آن هیچگونه خطری ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور کف پا Tanzib Foot roller Massage

(0)

ماساژور کف پا Tanzib Foot roller Massage ، کف پا یکی از مهمترین بخش‌های بدن و از نعمات بزرگ الهی است. این بخش مهم از بدن، در تمام روز وزن شما را تحمل و شما را به این طرف و آن طرف می برد. بد نیست برای قدردانی از این نعمت الهی و قوی‌کردن سلول‌..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور کتف و گردن ریلکس 6524 Shoulder and neck massager Relax

(0)

ماساژور کتف و گردن ریلکس 6524 ، ماساژور ساخت کشور چین است و در خودرو، محل کار، منزل، مسافرت های طولانی و... قابل استفاده می باشد. این دستگاه جهت پیشگیری و درمان گرفتگی و درد عضلات ناحیه گردن به کار گرفته می شود. همه افراد در هرسنی که ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور چشم بروئو Breo Massage iSee 370

(0)

ماساژور چشم بروئو iSee 370 این دستگاه دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است دارای کیسه هوای تعبیه شده در کنار سر "روی شقیقه ها" و کیسه های هایی روی چشم برای رفع سردرد های میگرنی است. این ماساژور با افزایش گردش خون در دور چشم..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور پا اوتو OTO Adore Foot Warm

(0)

ماساژور پا اوتو OTO Adore Foot Warm  بصورت نشسته مورد استفاده قرار میگیرد و با ماساژ دادن پاها موجب رفع خستگی و آرامش فرد میشود . ویژگی های منحصر به فرد: 1-دارای طراحی خاص جهت سهولت استفاده 2- مجهز به ۳ سطح مقاومت 3- دارای ۳ نوع ماسا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور پا اسپرتک Sportec Foot Massage 1887

(0)

ماساژور پا  اسپرتک 1887 ساخت تایوان و دارای 2 سال گارانتی است. ابعاد این ماساژور با کارتن 105* 38 *46.5 سانتی متر است. دارای 4 کیسه هوا در قسمت پاشنه پا، 4 کیسه هوا در قسمت پنجه پا، ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور سر تن زیب head massager

(0)

ماساژور سر تن زیب head massager ، ماساژ دادن سر یکی از تکنیک‌های کاهش استرس و رفع سر درد از گذشته تا کنون است. برای ماساژ سر می توانید به مراکز ماساژ و سالن‌های زیبایی مراجعه کرده یا خودتان سرتان را ماساژ دهید.هر نوع ماساژ مزایای منحصر به فرد خ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور ستاره‌ای body astral massager

(0)

ماساژور ستاره‌ای body astral massager، این ماساژور که  به صورت ستاره می باشد دارای  چهار عدد پایه در ۴  محور مختلف است . گوی های سر این پایه ها برای ماساژ بخشهای مختلف بدن فوق العاده است . این  ماساژور را می توانید برای  ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور دستی اوتو OTO Spinex SPX-500

(0)

ماساژور دستی اوتو OTO Spinex SPX-500 ، شما می توانید به وسیله ماساژورOTO Spinex از سلولیت های آزار دهنده خلاص شده و از ماساژ لذت ببرید. حلقه ماساژ دنده‌ای در این ماساژور بدن را بصورت عیق ماساژ داده و با تحریک جریان لنفاوی، مواد زائد متابولیک را ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

صندلی ماساژور پاندا Panda Massage Chair 768

(0)

 صندلی ماساژور پاندا 768  نشمین گاه این صندلی ماساژور میتواند به آرامی گرم شود و تمام عضلات این ناحیه را تحت تاثیر قرار دهد و باعث افزایش گردش خون در این ناحیه شود. ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

صندلی ماساژور پاندا Panda Massage Chair 268A

(0)

صندلی ماساژور پاندا 268A دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است که کاربر میتواند در صورت نیاز و به وجود آمدن مشکلی از آن استفاده کند. این مبل ماساژ، درمان مغناطیسی دارد که ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

صندلی ماساژور لایف پاور Life Power Massage Chair LP 4600I

(0)

صندلی ماساژور لایف پاور Life Power LP 4600I  دارای 6 برنامه اتوماتیک ماساژ است . 4 کیسه هوایی که در قسمت سر وجود دارد برای ماساژ دادن سر و گرد..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

صندلی ماساژور بیورر Beurer Massage Chair MC5000

(0)

صندلی ماساژور بیورر MC5000   ساخت آلمان  و  قابلیت تنظیم  برای ماساژ  دادن کل بدن به همراه 4 کلاهک ماساژ می باشد ،  دارای تنظیم اتوماتیک پشتی صندلی و..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

صندلی ماساژور اسپرتک Sportec Massage Chair 6035

(0)

صندلی ماساژور اسپرتک 6035 ساخت کشور تایوان بوده که دارای 2 سال گارانتی میباشد. دارای 2 سیستم گرمایشی در قسمت کمر که برای تسکین درد کمر یا استفاده در محیط های ..

نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)