لوازم ورزشی

تجهیزات و لوازم ورزشی

دستگاه‌ها و تجهیزات و لوازم ورزشی و بدنسازی خانگی و باشگاهی جهت تناسب اندام را در فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل جستجو کنید.حالت نمایش:
نمایش سریع

ویبره موجی ایستاده باشگاهی اوتو FLABéLOS Medical CE

(0)
23,400,000تومان

ویبره موجی ایستاده باشگاهی اوتو FLABéLOS Medical CE را میتوان یکی از موثرترین دستگاههای بدنسازی در باشگاه نام برد، که باعث رفع خستگی و کوفتگی عضلات و مفاصل پس از انجام تمرینات سخت و سنگین می شود. تحریک لرزشی برای کمک به بهبود و تسریع گردش خون ، ت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ویبراتور موجی اوتو OTO Curve Fc-13

(0)
10,800,000تومان

ویبراتور موجی اوتو OTO Curve Fc-13 برای اولین بار توسط فضانوردان شوروی طراحی و ساخته شد.تاثیر این ویبراتور برای درمان ارتعاشات کامل عصبی بدن ثابت شده است از طریق مطالعات بالینی برای بهبود قدرت، انعطاف پذیری،و افزایش گردش خون و لنف و بازسازی بافت ب..

نمایش سریع

ترازو دیجیتال کنستانت FASHION & SLIM

(0)
410,000تومان

ترازو دیجیتال کنستانت ( FASHION & SLIM ) ساخت کشور چین است و با دقت 100 گرم تا وزن 150 کیلوگرم را نشان می دهد. نمایشگر LCD  این دستگاه ارقام را با وضوح بالا نمایش می دهد و به محض این که فرد بر روی دستگاه می ایستد به صورت خودکار روشن م..

نمایش سریع

بالش گوگو پیلو GoGo Pillow MultiGo

(0)
280,000تومان

بالش گوگو پیلو ™MultiGo بالشی که خیلی سریع از یک نگهدارنده قرص و تبلت به یک بالش سفری تبدیل می شود.بالش ™GoGo Pillow چند منظوره ایده آل برای نیازهای مسافرتی شما است. این بالش می تواند بیشتر قرص هایمختلف در اندازه های متناسب برای ارائه ..

نمایش سریع

ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل Personalscale Digital 2003A

(0)
240,000تومان

ترازو دیجیتال پرسونال personal  ساخت کشور چین است و با دقت 100 گرم و تا وزن 180 کیلوگرم را نشان می دهد. نمایشگر LCD  این دستگاه ارقام را با وضوح بالا نمایش می دهد و به محض این که فرد بر روی دستگاه می ایستد به صورت خودکار روشن می شود ..

نمایش سریع

قوزبند پلدار نئوپرن طبی فروهر Farvahar Clavicle Brace with Velcro CL12

(0)
208,000تومان

قوزبند یلدار نئوپرن موارد تجویز - شکستگی کلاویکل دو طرفه - عادت غلط نشستن - افتادگی شانه ها - قوز کردن ناشی از مسئله روانی تغییرات فیزیکی بدن - خانم های نوجوان در سنین بلوغ مزایا - دارای پلهای فلزی در قسمت پشتی - تهیه شده از نئو..

نمایش سریع

قوزبند و بانداژ ترقوه طبی فروهر Farvahar Clavicle Brace with Velcro CL1037

(0)
192,000تومان

قوزبند و بانداژ ترقوه ستون فقرات دارای سه بخش عمده، گردن، قفسه سينه و كمر می باشد. علاوه بر اين دو مهره به هم چسبيده ساكروم و كوكسيس وجود دارد. ستون فقرات دو انحنای طبيعی دارد: انحنای لوردوز در ناحيه كمری و كايفوز در ناحيه سينه ای. كايفوز پاسچ..

نمایش سریع

میل بارفیکس پاندا Panda chin up bar

(0)
170,000تومان

میل بارفیکس پاندا با طراحی ویژه ای که دارد نظر اکثر طرفداران این وسیله ورزشی را به خود جلب می کند . این میله بصورت سه لول بیضی و طراحی فرانسوی می باشد . بمنظور جلوگیری از رها شدن ناگهانی دست در هنگام ورزش، بر روی میله ابر هایی تعبیه ش..

نمایش سریع

زانوبند طرح فری سایز (سه چسب) طبی فروهر Farvahar Free size design knee brace KN02

(0)
164,000تومان

زانوبند طرح فری سایز (سه چسب) موارد تجویز - درد ناشی از تروما - استئوآرتریت - آسیب خفیف لیگامانی - بورسیت پره پتلار و اینفراپتلار مزایا - دارای چهار آتل فنرفرم جهت ساپورت بهتر زانو میباشد - قابلت تنظیم میزان فشار بر روی زانو -..

نمایش سریع

قوزک بند آتل دار طبی فروهر Farvahar Splint ankle strap AN02

(0)
127,000تومان

قوزک بند آتل دار قوزک بند فنر دار با کش ساپورت بهمراه آتل موارد تجویز جلوگیری از پیچ خوردگی و کشیدگی مفصل مچ پا پیشگیری از صدمات ورزشی استئوآرتریت مچ پا و مفصل ساب تالار آرتریت روماتوئید التهاب فاشیای پلانتار آسیبهای لیگامانی مزای..

نمایش سریع

مچ کف بند آتل دار طبی فروهر Farvahar Wrist floor strap splint medical WA11

(0)
99,000تومان

مچ کف بند آتل دار نئوپرن دوطرفه بدون شست طبی فروهر Farvahar Wrist floor strap splint medical WA11 مزایا -    دارای بهترین زاویه استراحت آناتومیک دست -    دارای آتل سخت فانکشنال مچ با قابلیت ریگلاژ -    ا..

نمایش سریع

شکم بند بارداری طبی فروهر Farvahar Maternity Belt F1012

(0)
60,000تومان

شکم بند بارداری شکم بند بارداری طبی صنایع پزشکی فروهر موارد تجویز - رحم را بدون اینکه به آن فشاری بیاورید از پایین به طرف بالا نگه داشته نفس کشیدن را راحت می نماید . احساس فشار و سنگینی را کم می کند ، حرکت نوزاد در داخل شکم را آسان می نماید ..

نمایش سریع

باند تنیس آلبو نئوپرن طبی فروهر Farvahar Albu Neoprene Tennis Band F1011

(0)
37,000تومان

باند تنیس آلبو نئوپرن موارد تجویز - بورسیت و التهاب تاندون اوریژن عضلات - ساعد ( تنیس البو و گلف البو ) مزایا - قابلیت ریگلاژمیزان فشار - ساخته شده از موادی که سازگاری کامل با پوست بدن دارد و ایجاد حساسیت نمی نماید.   م..

نمایش سریع

مچ بند طبی فروهر Farvahar Wrist wrist medical WA22

(0)
34,000تومان

مچ بند با استرپ نئوپرنموارد تجویز -    کشیدگی تاندونهای مچ دست -    التهاب تاندونها-    دررفتگی استخوانهای مچ دست به خصوص استخوان لونیتمزایا -    جلوگیری از التهاب تاندونها - ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کمربند ضربان قلب Polar Belt

(0)

کمربند ضربان قلب Polar Belt تسمه ویژه رادیویی بدون سیمی است که نشانگر ضربان قلب است. این وسیله به شما کمک می کند تا ضربان قلب شما بدون اینکه نیازی باشد به دسته های وسیله بدنسازی دست بزنید، بدون سیم در هر لحظه ضربان قلب شما ر..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

کمان کش تن زیب Multi functional expander

(0)

کمان‌کش تن‌زیب با یک لوله فلزی به شکل کمان با فوم NBR ، دو دسته پلاستیکی با روکش NBR قابل اتصال و دو عدد کش لاتکس با طول قابل تنظیم، برای حرکات ورزشی و تناسب اندام طراحی شده است. این وسیله شماره ثبت ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

چربی‌ سنج تن زیب Fat measurement caliper

(0)

چربی‌ سنج تن زیب Fat measurement caliper  چربی بدن چیست؟  میزان چربی بدن هر شخص تقسیم بر کل وزن وی را درصد چربی بدن یا body fat percentage می‌نامند. چربی بدن شامل دو بخش چربی ضروری و چربی اضافه یا زائد می‌باش..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

چراغ راهپیمایی ریباک Reebok GUN Light 1702

(0)

چراغ راهپیمایی ریباک میتواند با قدرت تابش 110 لومن و قابلیت تنظیم 90 درجه ای که دارد برای نور نقطه ای متمرکز، مسیر  و مناظر بیشتری در راه را برای شما روشن خواهد کرد. با استفاده از این چراغ می توانید به دلخواه خود نور را کم و زیاد کرده یا ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ویبراتور باشگاهی Vibro GS Sports Edition

(0)

ویبراتور باشگاهی Vibro GS Sports Edition ساخت کشور اسپانیا بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخودار می باشد. 20 برنامه برای ماساژهای مخصوص به ورزش های مختلف از جمله گلف، فوتبال، بسکتبال، دویدن و... که در ن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

وزنه پا یک و نیم کیلویی Reebok weight Wrist 11075

(0)

وزنه پا یک و نیم کیلویی Reebok 11075 بدون بست گیره و حلقه می باشد و با داشتن قابلیت تنظیم و امنیت زیاد میتواند به ورزشکار کمک کند تا ورزش و تمرین خوبی را پشت سر بگذارد. شما می توانید با استفاده از این وسیله به مقدار زیادی تمرینات خو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

وزنه مچ دست و پا weight Wrist

(0)

وزنه مچ دست و پا با وزن 2 کیلویی بدون بست گیره و حلقه می باشد و با داشتن قابلیت تنظیم و امنیت زیاد میتواند به ورزشکار کمک کند تا ورزش و تمرین خوبی را پشت سر بگذارد. شما می توانید با استفاده از این وسیله به مقدار زیادی تمرینات خود را قدرت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نیمکت مدرج بی اچ فیتنس BH Fitness GYM Optima 1511

(0)

نیمکت مدرج بی اچ فیتنس 1511 Optima ساخت کشور چین تحت لیسانس کشور اسپانیاست که دارای ابعادی با طول 136 و عرض 55 و ارتفاع 129 سانتی متر است. وزن این دستگاه 19 کیلوگرم است که علی رغم وزن کمی که دارد، میتواند تا 130 کیلوگرم را تحمل کند ، بدو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نیمکت بدنسازی BH Fitness GYM S107

(0)

نیمکت بدنسازی S107 این محصول ساخت شرکت ROBIMAX کشور ایران است. این نیمکت برای تقویت عضلات شکم و برای کاهش قوس کمر و پیشگیری از کمر درد استفاده میشود. این محصول دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش میباشد. این نیکمت در ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

میله ورزشی جیم استیک gym stick

(0)

میله ورزشی یا جیم استیک تن‌زیب ابزاری‌ست که به نحوی طراحی شده تا ورزش هوازی، قدرتی و انعطاف بدنی را به راحتی با هم ترکیب کند. این وسیله که دارای ۲ عدد کش لاتکس باکیفیت و قابل تغییر است، به ورزشکار این امکان را می‌دهد تا ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

میل دراز و نشست تن زیب Doorway sit up bar

(0)

حرکت دراز نشست تن زیب ، به عنوان یک حرکت قدیمی! اگر درست انجام شود مزایای بیشماری دارد. این حرکت مانع از افتادگی شکم به سمت جلو شده و شما را برای همیشه ازهرنوع کمردرد مصون می‌دارد. میل دراز و نشست تن‌زیب یک وسیله ساده اما کاربردی ..

نمایش 1 تا 25 از 92 (4 صفحه)