استپ ایزی تون ریباک  EasyTone Reebok RAP

استپ ایزی تون ریباک EasyTone Reebok RAP

تولید کنندگان
کد محصول: RAP Reebok
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 1069 بازدید

توضیحات محصول

استپ ایزی تون ریباک RAP محصول کشور انگلستان می باشد و در درون خود دارای دو محفظه انتقال هوا است که به یکدیگر متصل هستند و هوا از یکی به دیگر انتقال می یابد.

این محفظه ها حس ناپایداری به وجود می آورند؛ در نتیجه امکان تجربه تمرینی چالشی، خلاق و ارزنده را فراهم می سازند؛ این استپ یک سکوی تمرین چند منظوره است که طیف وسیع و متفاوتی از حرکات ورزشی توسط آن امکان پذیر می شود.

طراحی جمع و جور که باعث می شود بتوان به راحتی از آن نگهداری کرد،

گردش هوای موازی از طریق سوپاپ جریان هوا که برای اندازه های مختلف قابل تنظیم است و لایه بیرونی چسبنده بادوام و قابل نظافت که چسبندگی بهتری را در تماس با پاها ایجاد می کند از ویژگی های خاص این استپ محسوب می شود.

این وسیله برای تحرک کل بدن و کاربرد معکوس که ورزشکار در این حالت می تواند از هر دو طرف استپ با هم استفاد کند، مناسب است.

رنگ استپ ایزی تون آبی و طوسی می باشد که بسیار اسپرت و شیک است.

ایزی تون یک استپ معمولی نیست؛ بلکه یک سکوی چند منظوره و کاربردی می باشد که می توان به وسیله آن تمرینات متمایز و متنوعی را انجام داد و بدنی ورزیده و عضلانی داشت.

ناپایداری که به دلیل محفظه های هم تراز به وجود آمده است عضلات را ناچار به انطباق می کند؛ این استپ در دوحالت بالشتک ها رو به بالا و بالشتک ها رو به پایین مورد استفاده قرار می گیرد که این دو حالت به علت قابل تنظیم بودن دو محفظه هوا ایجاد می شود.

به همراه استپ EasyTone RAP Reebok یک تلمبه بادی و یک DVD رایگان به خریدار هدیه داده می شود که امکان تجربه تمریناتی موثر و مفید را فراهم می سازد و ورزشکار با دیدن این DVD آموزشی می تواند حرکات جدیدی را بیاموزد و با ترکیب این حرکات تمرینات پیچیده تری را برای خود طراحی بکند.


فروش اقساطی

اسپرت گوگل  جهت فراهم آوردن شرایط ویژه جهت فروش اقساطی تجهیزات ورزشی« بدون افزایش مبلغ » امکان خرید اقساطی را به شرح ذیل امکان پذیر نموده است .

  • به ازای هر قسط یک فقره چک معتبر بانکی دریافت می گردد .
  • کپی کارت ملی دارنده چک و خریدار
  • کپی سند مالکیت و یا کپی اجاره نامه
  • در صورت استیجاری بودن ملک ، بایستی قرار داد دارای 6 ماه اعتبار باشد .
قیمت اصلی کالا  مبلغ پیش پرداخت  تعداد اقساط  مبلغ هر قسط قیمت نهایی
- - - - -
هزینه ارسال کالا و نصب در صورت خرید اقساطی
رایگان
مبلغ قابل پرداخت
-

گارانتی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
Size Chart