دستگاه ماساژور

دستگاه  ماساژور

دستگاه ماساژور رفع خستگی و گرفتگی عضلات و تناسب اندام در فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل

حالت نمایش:
نمایش سریع

ماساژور پا OTO e-Physio Plus

(0)
11,450,000تومان

ماساژور پا  OTO e-Physio Plus ، که همراه با چراغ قابل تنظیم LED حرارتی و 8 حالت خودکار و دارای 18 حالت دستی است. تحریک الکترومغناطیسی یک تکنولوژی پیشرفته برای ..

نمایش سریع

ماساژور دستی اوتو OTO Wonder Hand-WH60

(0)
11,450,000تومان

>ماساژور دستی اوتو OTO Wonder Hand-WH60 یکی دیگر از طرحهای انقلابی شرکت اوتو میباشد که با شبیه سازی ماساژ توسط دست به شما آرامش طبیعی می بخشد. توسط این ماساژور شما میتوانید قسمتهای مختلف بدن را همانند یک ماساژور حرفه‌ای..

نمایش سریع

ماساژور گردن OTO Neck Snuggler NS100

(0)
590,000تومان

ماساژور گردن OTO Neck Snuggler ، شما می توانید از این ماساژور در هواپیما، قطار، ماشین و هر وسیله نقلیه دیگر برای استراحت در مدت زمان بالا استفاده نمایید. همچنین ویبره دلن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور گردن cervical massage shawls

(0)

ماساژور گردن cervical massage shawls به شما کمک میکند تا سنگینی عضلات و فشار بر روی گردن را فراموش کنید بعداز یک روز پرکار و خسنه کننده ، بهترین راه رفع خستگی و کوفتگی ماساژ گردم و کمر میباشد . این ماساژور و نحوه عملکرد ضربه ای آن هیچگونه خطری ب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور کف پا Tanzib Foot roller Massage

(0)

ماساژور کف پا Tanzib Foot roller Massage ، کف پا یکی از مهمترین بخش‌های بدن و از نعمات بزرگ الهی است. این بخش مهم از بدن، در تمام روز وزن شما را تحمل و شما را به این طرف و آن طرف می برد. بد نیست برای قدردانی از این نعمت الهی و قوی‌کردن سلول‌..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور کتف و گردن ریلکس 6524 Shoulder and neck massager Relax

(0)

ماساژور کتف و گردن ریلکس 6524 ، ماساژور ساخت کشور چین است و در خودرو، محل کار، منزل، مسافرت های طولانی و... قابل استفاده می باشد. این دستگاه جهت پیشگیری و درمان گرفتگی و درد عضلات ناحیه گردن به کار گرفته می شود. همه افراد در هرسنی که ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور چشم بروئو Breo Massage iSee 370

(0)

ماساژور چشم بروئو iSee 370 این دستگاه دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است دارای کیسه هوای تعبیه شده در کنار سر "روی شقیقه ها" و کیسه های هایی روی چشم برای رفع سردرد های میگرنی است. این ماساژور با افزایش گردش خون در دور چشم..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور پا اوتو OTO Adore Foot Warm

(0)

ماساژور پا اوتو OTO Adore Foot Warm  بصورت نشسته مورد استفاده قرار میگیرد و با ماساژ دادن پاها موجب رفع خستگی و آرامش فرد میشود . ویژگی های منحصر به فرد: 1-دارای طراحی خاص جهت سهولت استفاده 2- مجهز به ۳ سطح مقاومت 3- دارای ۳ نوع ماسا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور پا اسپرتک Sportec Foot Massage 1887

(0)

ماساژور پا  اسپرتک 1887 ساخت تایوان و دارای 2 سال گارانتی است. ابعاد این ماساژور با کارتن 105* 38 *46.5 سانتی متر است. دارای 4 کیسه هوا در قسمت پاشنه پا، 4 کیسه هوا در قسمت پنجه پا، ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور سر تن زیب head massager

(0)

ماساژور سر تن زیب head massager ، ماساژ دادن سر یکی از تکنیک‌های کاهش استرس و رفع سر درد از گذشته تا کنون است. برای ماساژ سر می توانید به مراکز ماساژ و سالن‌های زیبایی مراجعه کرده یا خودتان سرتان را ماساژ دهید.هر نوع ماساژ مزایای منحصر به فرد خ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور ستاره‌ای body astral massager

(0)

ماساژور ستاره‌ای body astral massager، این ماساژور که  به صورت ستاره می باشد دارای  چهار عدد پایه در ۴  محور مختلف است . گوی های سر این پایه ها برای ماساژ بخشهای مختلف بدن فوق العاده است . این  ماساژور را می توانید برای  ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ماساژور دستی اوتو OTO Spinex SPX-500

(0)

ماساژور دستی اوتو OTO Spinex SPX-500 ، شما می توانید به وسیله ماساژورOTO Spinex از سلولیت های آزار دهنده خلاص شده و از ماساژ لذت ببرید. حلقه ماساژ دنده‌ای در این ماساژور بدن را بصورت عیق ماساژ داده و با تحریک جریان لنفاوی، مواد زائد متابولیک را ..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)