آب کینگ روبیمکث Robimax Ab King 216R

آب کینگ روبیمکث Robimax Ab King 216R

0 نظر سفارش (0)
تولید کنندگان
کد محصول: 216R
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 2604 بازدید

خصوصیات محصول

  • 150 کیلوگرم

توضیحات محصول

آب کینگ روبیمکث 216R ساخت شرکت روبیمکث ایران و دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است.

این آب کینگ مانیتور دار را برای ماساژ درمانی و رفع گرفتگی عضلات پشت استفاده می شود .

با استفاده از سایر دستگاه های ورزشی، ورزشکار  ممکن است دچاراسیب شود، ولی با استفاده از این دستگاه دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد.

برای طراحی و ساخت این دستگاه مهندسین از تجربیات فیزیک درمان ها بهره برده اند و با ساخت این محصول کمک زیادی به ورزش بدنسازی نموده اند.

این دستگاه دارای رولر میباشد وکمک می کند تا کمر و ستون فقرات ورزشکار در بهترین حالت خود قرار بگیرد.

از امکانات ویژه این دستگاه دارا بودن جلو پا کش دار است بنابراین استفاده کننده به راحتی میتواند با استفاده از این دستگاه عضلات و ماهیچه های خود را فرم دهد.

این دستگاه تنها دستگاه ابدومینال بوده که به بدن هیچ آسیبی را وارد نمی کند.

این دستگاه از مدرن ترین و جدید ترین وسیله ورزشی برای تناسب  اندام است که در حالت های مناسب و مطلوب به شما این امکان را می دهد تا بتوانید عضلات شکم، لگن و... خود را تقویت کنید، بدون اینکه فشار زیاد و نامعقولی بر روی ستون فقرات و مهره های مهم گردن شما وارد شود.

قوسی که در پشت این دستگاه قرار داده شده است، این امکان را به ورزشکار خود می دهد که در حالی که هیچ آسیبی به ستون فقرات او وارد نشود، بتواند به راحتی ورزش درازنشست را نیز انجام دهد.

کش های قدرتی که در این دستگاه تعبیه شده است در قسمت جاپایی رولدار، این امتیاز و امکان را به شما می دهد تا بدون احتیاج به وزنه های سنگین که خطراتی را ممکن است برای شما به دنبال داشته باشد، بتوانید به راحتی ماهیچه های این قسمت از بدن یعنی؛ ساق و ران پاها تقویت کرده و آنها را عضلانی و قوی کنید.

این دستگاه بسیار کار آمد است و همان طور که اشاره شد، می توانید با تغییر موقعیت قرارگیری بدن بر روی این دستگاه با هر سطحی از قدرت هم که باشید از مدل ها و حرکات گوناگونی استفاده کنید و نیازی به جابه جایی زیاد در سطح باشگاه نداشته باشید.


مشخصات فنی

تحمل وزن :
150 کیلوگرم


فروش اقساطی

اسپرت گوگل  جهت فراهم آوردن شرایط ویژه جهت فروش اقساطی تجهیزات ورزشی« بدون افزایش مبلغ » امکان خرید اقساطی را به شرح ذیل امکان پذیر نموده است .

  • به ازای هر قسط یک فقره چک معتبر بانکی دریافت می گردد .
  • کپی کارت ملی دارنده چک و خریدار
  • کپی سند مالکیت و یا کپی اجاره نامه
  • در صورت استیجاری بودن ملک ، بایستی قرار داد دارای 6 ماه اعتبار باشد .
قیمت اصلی کالا  مبلغ پیش پرداخت  تعداد اقساط  مبلغ هر قسط قیمت نهایی
- - - - -
هزینه ارسال کالا و نصب در صورت خرید اقساطی
رایگان
مبلغ قابل پرداخت
-

گارانتی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart