استپ ایزی تون ریباک  EasyTone Reebok RAP

استپ ایزی تون ریباک EasyTone Reebok RAP

0 نظر سفارش (0)
تولید کنندگان
کد محصول: RAP Reebok
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 1922 بازدید

توضیحات محصول

استپ ایزی تون ریباک RAP محصول کشور انگلستان می باشد و در درون خود دارای دو محفظه انتقال هوا است که به یکدیگر متصل هستند و هوا از یکی به دیگر انتقال می یابد.

این محفظه ها حس ناپایداری به وجود می آورند؛ در نتیجه امکان تجربه تمرینی چالشی، خلاق و ارزنده را فراهم می سازند؛ این استپ یک سکوی تمرین چند منظوره است که طیف وسیع و متفاوتی از حرکات ورزشی توسط آن امکان پذیر می شود.

طراحی جمع و جور که باعث می شود بتوان به راحتی از آن نگهداری کرد،

گردش هوای موازی از طریق سوپاپ جریان هوا که برای اندازه های مختلف قابل تنظیم است و لایه بیرونی چسبنده بادوام و قابل نظافت که چسبندگی بهتری را در تماس با پاها ایجاد می کند از ویژگی های خاص این استپ محسوب می شود.

این وسیله برای تحرک کل بدن و کاربرد معکوس که ورزشکار در این حالت می تواند از هر دو طرف استپ با هم استفاد کند، مناسب است.

رنگ استپ ایزی تون آبی و طوسی می باشد که بسیار اسپرت و شیک است.

ایزی تون یک استپ معمولی نیست؛ بلکه یک سکوی چند منظوره و کاربردی می باشد که می توان به وسیله آن تمرینات متمایز و متنوعی را انجام داد و بدنی ورزیده و عضلانی داشت.

ناپایداری که به دلیل محفظه های هم تراز به وجود آمده است عضلات را ناچار به انطباق می کند؛ این استپ در دوحالت بالشتک ها رو به بالا و بالشتک ها رو به پایین مورد استفاده قرار می گیرد که این دو حالت به علت قابل تنظیم بودن دو محفظه هوا ایجاد می شود.

به همراه استپ EasyTone RAP Reebok یک تلمبه بادی و یک DVD رایگان به خریدار هدیه داده می شود که امکان تجربه تمریناتی موثر و مفید را فراهم می سازد و ورزشکار با دیدن این DVD آموزشی می تواند حرکات جدیدی را بیاموزد و با ترکیب این حرکات تمرینات پیچیده تری را برای خود طراحی بکند.


فروش اقساطی

اسپرت گوگل  جهت فراهم آوردن شرایط ویژه جهت فروش اقساطی تجهیزات ورزشی« بدون افزایش مبلغ » امکان خرید اقساطی را به شرح ذیل امکان پذیر نموده است .

  • به ازای هر قسط یک فقره چک معتبر بانکی دریافت می گردد .
  • کپی کارت ملی دارنده چک و خریدار
  • کپی سند مالکیت و یا کپی اجاره نامه
  • در صورت استیجاری بودن ملک ، بایستی قرار داد دارای 6 ماه اعتبار باشد .
قیمت اصلی کالا  مبلغ پیش پرداخت  تعداد اقساط  مبلغ هر قسط قیمت نهایی
- - - - -
هزینه ارسال کالا و نصب در صورت خرید اقساطی
رایگان
مبلغ قابل پرداخت
-

گارانتی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart