دستگاه کویتیشن Cavitation Cavislim 1701

دستگاه کویتیشن Cavitation Cavislim 1701

0 نظر سفارش (0)
کد محصول: 1701
موجودی عدم موجودی در انبار
تعداد بازدید 1435 بازدید

توضیحات محصول

دستگاه کویتیشن 1701 Cavislim از تاثیر امواج فرا صوتی در بافت های چربی برای کم کردن سایز آنها استفاده می کند.

این امواج که باعث کم شدن سایز چربی در بدن می شود، مانند امواج سونوگرافی بوده و برای بدن تاثیر مخربی ندارد و از طریق چروکیدگی سلول چربی و در اثر لرزشی که توسط پروپ ایجاد میشود، چربی ها را کاهش می دهد.

سلول های چربی فشرده و متراکم می شوند و تری گلیسیرید و محتویات سلول های چربی از آن خارج شده و از طریق ادرار به راحتی دفع می شوند.

با توجه به تجربیات کسب شده با استفاده از این دستگاه کاربر می تواند نیم تا 1.5 سانت کاهش سایز داشته باشد که این مقدار در افراد مختلف متفاوت است.

این دستگاه دارای DVD و کتابچه راهنمای جامعی است که کاربر با مطالعه و استفاده از این دستگاه میتواند به لاغری موضعی دست پیدا کند.

دستگاه کویتیشن ساخت کشور اسپانیاست که می تواند از راه بدون تهاجمی مانند؛ عمل جراحی یا تزریق و انجام دادن عملیات پیچیده پزشکی برای کاربران خود مفید واقع شود و آنها را در راه رسیدن به نتیجه مورد نظر که لاغری است کمک کند.

برای اینکه لاغری بدون دردسری را تجربه کنید، احتیاجی به گرفتن رژیم های سخت یا انجام دادن عملیات پیچیده نیست و به راحتی میتوانید از این دستگاه استفاده کنید و این لاغری برای همیشه برای شما ماندگار باشد. این دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شده است که هر کاربر میتواند بدون حضور متخصصی از آن استفاده کند.

دستگاه کویتیشن قادر است، سلولیت های موجود در بدن کاربر را به صورت موضعی از بین ببرد.


گارانتی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!

Size Chart