دوچرخه ثابت باشگاهی

دوچرخه ثابت باشگاهی

ترافیک سنگین، آلودگی هوا، و اخیراً همه گیری ویروس کرونا از جمله عوامل اصلی و مؤثر در عدم تحرک و نداشتن انگیزه جهت بیرون رفتن از خانه برای ورزش و باشگاه می‌باشد.

دوچرخه سواری یکی از ورزش‌های مفرح و شادی بخش و کالری سوز است که باعث نشاط و سرزندگی می‌شود.

با روزی 45 دقیقه رکاب زدن روی دوچرخه شما کالری بالایی را میسوزانید و این مهم، به شما در مورد چربی سوزی و تنظیم گردش خون، اکسیژن رسانی سریعتر به اندام‌های حیاتی مانند قلب و ریه و ماهیچه‌ها بسیار کمک می‌کند.

متاسفانه با موانعی که در بالا ذکر شد، همه افراد نمی‌توانند این ورزش را در خارج از خانه انجام دهند به همین علت متخصصین بدنسازی و تغذیه و پزشکان بر این باورند که با استفاده از دوچرخه ثابت، شما میتوانید همچنان این ورزش مفرح را در منزل و یا محل کار خود و به دور از استرس و ترس از آلودگی‌های ذکر شده انجام دهید.

دوچرخه ثابت هم مانند دوچرخه ورزشی میتواند به چربی سوزی و اکسیژن رسانی به اندام‌ها و در نتیجه لاغری و تناسب اندام شما کمک بسیار زیادی کند.

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت توربو فیتنس Turbofitness Bike R5100

(0)

دوچرخه ثابت توربو فیتنس R 5100 ، دوچرخه ثابت پشتی دار باشگاهی ساخت  تایوان و با  تحمل وزن تا 150 کیلوگرم می باشد . نمایشگر LED دستگاه سرعت، زمان، کالری مصرف شده، مسافت طی شده، نمودار برنامه و ضربان قلب کاربر را نشان می دهد. این دستگاه ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ کلاسیک فیتنس Classicfitness Spining Bike 1800

(0)

دوچرخه ثابت اسپینینگ کلاسیک فیتنس 1800 وسیله بسیار خوبی برای سوزاندن کالری است ،کاهش وزن،تقویت عضلات بخصوص عضلات پا و رسیدن به تناسب اندام است.طیف گسترده ای از دوچرخه های ثابت با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد که هر کس متناسب با شرایط و..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ کلاسیک فیتنس Classicfitness Spining Bike 1400

(0)

تمرین با دوچرخه اسپینینگ راه بسیار خوبی برای سوزاندن کالری،کاهش وزن،تقویت عضلات بخصوص عضلات پا و رسیدن به تناسب اندام است.طیف گسترده ای از دوچرخه های ثابت با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد که هر کس متناسب با شرایط و نیاز خود یکی از آنها را انتخاب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ ناوک Navak Spining Bike NS-11702

(0)

دوچرخه ثابت اسپینینگ ناوک NS-11702 دارای دیسک 25 کیلوگرمی قابل تنظیم جهت سختی و یا آسانی رکاب زدن  می باشد . با استفاده از این دوچرخه ثابت باشگاهی می توانید به راحتی عضلات پشت ران، ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ ناوک Navak Spining Bike NS-11701

(0)

دوچرخه ثابت اسپینینگ ناوک NS-11701 دارای دیسک 25 کیلوگرمی قابل تنظیم جهت سختی و یا آسانی رکاب زدن  می باشد . با استفاده از این دوچرخه ثابت باشگاهی می توانید به راحتی عضلات پشت ران، ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ جی کی اکسر JK Exer Bike Fitlux 5100

(0)

دوچرخه ثابت جی کی اکسر مدل fitlux 5100 ساخت تایوان و از انواع دوچرخه ثابت پشتی دار مگنتی  و برای افراد تا وزن 150 کیلوگرم مناسب است .  ارتفاع در این دستگاه..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ جی کی اکسر JK Exer Bike Fitlux 5000

(0)

دوچرخه ثابت جی کی اکسر FITLUX 5000  از انواع دوچرخه ثابت تایوانی است . این دوچرخه ثابت دارای ابعادی معادل 146 سانتی متر ارتفاع ، 64 سانتی متر عرض و طول 104 سانتی متر است. این دستگاه دارای عملکرد الکترومگنتی می باشد و به عنوان ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ جی کی اکسر JK Exer Bike Fitlux 3927

(0)

دوچرخه ثابت جی کی اکسر FITLUX 3927 از  از انواع دوچرخه ثابت تایوانی است . این دوچرخه ثابت دارای ابعادی معادل 135 سانتی متر ارتفاع ، 54 سانتی متر عرض و طول 125 س..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپرتک Sportec Bike 902P

(0)

دوچرخه ثابت اسپرتک 902P ، دوچرخه ثابت خانگی نشسته ساخت چین است . این دستگاه هوازی با عملکرد لنتی و قابل تنظیم بودن مقاومت رکاب زدن، برای تمرینات در سطوح مختلف تا وزن 160 کیلوگرم را تحمل می کند. مانیتور این دوچرخه ثابت اسپرتک  وضعیت سرعت، ز..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپرتک Sportec Bike 330L

(0)

دوچرخه ثابت اسپرتک 330L ساخت کشور چین  و مجهز به دیسک 8 کیلوگرمی است و  مقاومت آن در 8 دنده برای انجام تمرینات دشوار و آسان تنظیم می شود. دسته های این دوچرخه ثابت نشسته نیز برای متناسب شدن با فیزیک کاربر قابل تنظیم است. ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپرتک Sportec Bike 155R

(0)

دوچرخه ثابت اسپرتک 155R، دوچرخه ثابت پشتی دار با عملکرد مگنتی تا 15 دنده برای تنظیم  تمرینات دشوار است  . این دوچرخه ثابت تا وزن 150 کیلوگرم را متحمل می شود. ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت آیرون مستر Ironmaster Bike L165

(0)

دوچرخه ثابت آیرون مستر L165  ساخت چین  و به صورت مگنتی می باشد و تحمل وزن  تا  140 کیلوگرم می باشد .   مونیتور  این دوچرخه ثابت وضعیت سرعت، مسافت، ک..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت آیرون مستر Ironmaster Bike B165

(0)

دوچرخه ثابت آیرون مسترز B165  ساخت کشور چین است و به صورت مگنتی بوده و  قادر است تا وزن 140 کیلوگرم را تحمل کند. با استفاده از  دوچرخه ثابت خانگی می توانید عضلات ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت آیرون مستر Ironmaster Bike 925M

(0)

دوچرخه ثابت آیرون مستر 925M دارای دیسک 20 کیلوگرمی قابل تنظیم جهت سختی و یا آسانی رکاب زدن  می باشد . با استفاده از این دوچرخه ثابت باشگاهی می توانید به راحتی عضلات پشت ران، سرین..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه اسپینینگ لند فیتنس Landfitness Spinning Bike LD-921

(0)

دوچرخه اسپینینگ لند فیتنس LD-921 دارای دیسک 24 کیلوگرمی قابل تنظیم در جهت رکاب زدن سخت و یا آسان می باشد. با استفاده از این دوچرخه ثابت باشگاهی می توانید به راحتی عضلات پشت ران، سرینی و عضلات چهار سر خود را تقو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه اسپینینگ تکجیم Tecgym Spinning Bike S950

(0)

دوچرخه اسپینینگ تکجیم S950 دارای دیسک 25 کیلوگرمی قابل تنظیم در جهت رکاب زدن سخت و یا آسان می باشد. با استفاده از این دوچرخه ثابت باشگاهی می توانید به راحتی عضلات پشت ران، سرینی و عضلات چهار سر خود را تقویت کنید. در  این دوچرخه..

نمایش 1 تا 16 از 16 (1 صفحه)