شرایط عضویت

فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و ازآن محافظت می‏‌کند.

اسپرت گوگل متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

درواقع با استفاده از سایت فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات اسپرت گوگل ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل جزئی از اموال اسپرت گوگل  محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای اسپرت گوگل محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این،اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار اسپرت گوگل است و هر گونه استفاده با مقاصدتجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌ سایت فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل و یاهر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل محفوظ است.

درصورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه ورزشی اسپرت گوگل ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌تواننداز آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند