تیونر فیتنس

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت تیونر فیتنس مدل اسمارت Tuner Fitness Bike Smart

(0)

یکی دیگر از نمونه های دوچرخه ورزشی با صندلی برای افراد با وزن 120 کیلوگرم دوچرخه ورزشی Tuner Fitness مدل اسمارت می باشد.این نوع دستگاه دوچرخه ورزشی در ابعاد 155x62x130 سانتی متر طراحی و به بازار عرضه شده است.این مدل دوچرخه ثابت تیونر فیتنس دارای صفحه..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت تیونر فیتنس مدل ریلکس Tuner Fitness Bike Relax

(0)

دوچرخه ثابت Tuner Fitness مدل Relax نمونه دیگری از دوچرخه ثابت با زین قابل تنظیم افقی برای افراد با وزن 120 کیلوگرم است.این نوع تجهیزات دوچرخه ثابت با ابعاد 115*65*145 سانتی متر طراحی و به بازار عرضه شده است.مدل دوچرخه ثابت Fitness Tuner دارای صفحه ن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت تیونر فیتنس مدل سوفا Tuner Fitness Bike Sofa

(0)

دوچرخه ثابت تیونر فیتنس  Tuner Fitness مدل سوفا Sofa یکی دیگر از نمونه های دوچرخه ثابت و بهمراه زین با قابلیت تنظیم افقی برای افراد با وزن 100 کیلوگرم است. این نوع دستگاه دوچرخه ثابت در ابعاد 118x52x150 سانتی متر طراحی و به بازار عرضه شده است...

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت تیونر فیتنس مدل کامپکت Tuner Fitness Bike Compact

(0)

دوچرخه ثابت تیونر فیتنس  Tuner Fitness مدل کامپکت Compact یکی دیگر از نمونه های دوچرخه ثابت و بهمراه زین برای افراد با وزن 100 کیلوگرم است. این نوع دستگاه دوچرخه ثابت در ابعاد 90x50x122 سانتی متر طراحی و به بازار عرضه شده است. این مدل دوچرخ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

اسکی فضایی تیونر فیتنس مدل اسکای Tuner Fitness Elliptical SKY

(0)

اسکی فضایی تیونر فیتنس  Tuner Fitness مدل اسکای SKY یکی دیگر از نمونه های ایستاده و بدون زین برای افراد با وزن 120 کیلوگرم است. این نوع دستگاه الپتیکال در ابعاد 155x62x130 سانتی متر طراحی و به بازار عرضه شده است. این مدل الپتیکال  Tune..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)