ریباک

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

استپر باشگاهی Stepper club SK2500

(0)

استپر باشگاهی SK 2500 ساخت کشور اسپانیا است و ابعاد 172×77×122 سانتی متر در حالی که 118 کیلوگرم وزن دارد تا وزن 190 کیلوگرم را تحمل می کند. کنسول پلاستیکی با دوام ABS که به راحتی قابل تمیز کردن می باشد، کنترل ضربان قلب توسط سیستم Polar که بر رو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

توپ پیلاتس ریباک 75 سانت Reebok Pilates Ball 75 cm 1630

(0)

توپ پیلاتس ریباک 75 سانت این وسیله ابزار ورزشی فوق العاده ای است که میتوانند کاربران همراه وزنه، تمرینات عالی را برای بالا تنه و نیم تنه برای تقویت و تناسب اندام بدن انجام دهد. جیم بال ها میتوانند عضلا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

توپ پیلاتس ریباک Pilates Reebok Ball 65 cm 1640

(0)

توپ پیلاتس ریباک1640 ، 65 سانتی  جهت تقویت قدرت عضلانی شکم و بالابردن انعطاف پذیری بدن استفاده می شود . کاربران می توانند  به همراه وزنه، تمرینات عالی را برای بالا تنه و نیم تنه برای تقویت و تناسب اندام انجام دهند. ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

استپ ایزی تون ریباک EasyTone Reebok RAP

(0)

استپ ایزی تون ریباک RAP محصول کشور انگلستان می باشد و در درون خود دارای دو محفظه انتقال هوا است که به یکدیگر متصل هستند و هوا از یکی به دیگر انتقال می یابد. این محفظه ها حس ناپایداری به وجود می آورند؛ در نتیجه امکان تجربه تمرینی چالشی، خلاق و ارز..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

استپ ریباک دک Reebok Real Deck

(0)

استپ ریباک دک یک سکوی قابل تنظیم و متفاوت است که آخرین تحولات در ساخت استپ را نشان می دهد؛ تنوع در محصولات و ارائه بهترین ها دلیل محبوبیت برند Reebok می باشد. ورزشکار با استپ ریباک دک می تواند تمرینات کاردیو انجام بدهد و بر اساس حرکات پله ای بدن..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

استپ کربورد ریباک Reebok Core Board

(0)

استپ کربورد ریباک ، سکویی با نوسان است که ورزشکاران حرفه ای و مبتدی می توانند آن را مورد استفاده قرار بدهند. دارا بودن 2 درجه ثبات که برای مربیان و ورزشکاران شرایط ایده آلی را فراهم می سازد و داشتن 8 محل اتصال برای پاورتیوب های ریباک از ویژگی های ا..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دمبل ایروبیک سافت گریپ 2 کیلوگرمی ریباک Reebok Sofgreep Dumbbell 2kg 1705

(0)

دمبل ایروبیک سافت گریپ 2 کیلوگرمی ریباک با استفاده از این دمبل ها ورزشکاران می توانند دامنه وسیعی از حرکت ها و تمرینات ورزشی را انجام دهند و قدرت بدنی خود را افزایش بدهند. این تجهیزات ورزشی را میتوان به تنهایی یا به عنوان  بخشی..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

ست دمبل ریباک Reebok Dumbells Sets 1700

(0)

ست دمبل + رک ریباک از یک تا 20 کیلوگرم محدوده وزنی دارند که کاربران می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند. استیل مقاوم با محافظ پلاستیکی از رک و دمبل ها محافظت می کند و این دمبل ها محصول کشور انگلیس می باشند. طراحی و ساخت ای..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

وزنه پا یک و نیم کیلویی Reebok weight Wrist 11075

(0)

وزنه پا یک و نیم کیلویی Reebok 11075 بدون بست گیره و حلقه می باشد و با داشتن قابلیت تنظیم و امنیت زیاد میتواند به ورزشکار کمک کند تا ورزش و تمرین خوبی را پشت سر بگذارد. شما می توانید با استفاده از این وسیله به مقدار زیادی تمرینات خو..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

چراغ راهپیمایی ریباک Reebok GUN Light 1702

(0)

چراغ راهپیمایی ریباک میتواند با قدرت تابش 110 لومن و قابلیت تنظیم 90 درجه ای که دارد برای نور نقطه ای متمرکز، مسیر  و مناظر بیشتری در راه را برای شما روشن خواهد کرد. با استفاده از این چراغ می توانید به دلخواه خود نور را کم و زیاد کرده یا ب..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)