کلاسیک فیتنس

حالت نمایش:
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تردمیل کلاسیک فیتنس Classicfitness Treadmill 2030

(0)

تردمیل کلاسیک فیتنس 2030 ، دارای ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب دیدن زانو و ستون فقرات کاربر هنگام استفاده از دستگاه می باشد. این تردمیل دارای نمایشگر LCD با اندازه 5 اینچ می باشد که قادر اس..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

تردمیل کلاسیک فیتنس Classicfitness Treadmill 2120

(0)

تردمیل کلاسیک فیتنس 2120 ، دارای ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب دیدن زانو و ستون فقرات کاربر هنگام استفاده از دستگاه می باشد. این تردمیل دارای نمایشگر LCD با اندازه 5 اینچ می باشد که قادر اس..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ خانگی کلاسیک فیتنس Classicfitness Spining Bike 2610

(0)

دوچرخه ثابت اسپینینگ خانگی کلاسیک فیتنس 2610  و استفاده از آن راه بسیار خوبی برای سوزاندن کالری،کاهش وزن،تقویت عضلات بخصوص عضلات پا و رسیدن به تناسب اندام است.طیف گسترده ای از دوچرخه های ثابت با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد که هر ک..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ کلاسیک فیتنس Classicfitness Spining Bike 1100

(0)

تمرین با دوچرخه اسپینینگ راه بسیار خوبی برای سوزاندن کالری،کاهش وزن،تقویت عضلات بخصوص عضلات پا و رسیدن به تناسب اندام است.طیف گسترده ای از دوچرخه های ثابت با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد که هر کس متناسب با شرایط و نیاز خود یکی از آنها..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ کلاسیک فیتنس Classicfitness Spining Bike 1400

(0)

تمرین با دوچرخه اسپینینگ راه بسیار خوبی برای سوزاندن کالری،کاهش وزن،تقویت عضلات بخصوص عضلات پا و رسیدن به تناسب اندام است.طیف گسترده ای از دوچرخه های ثابت با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد که هر کس متناسب با شرایط و نیاز خود یکی از آنها را انتخاب..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

دوچرخه ثابت اسپینینگ کلاسیک فیتنس Classicfitness Spining Bike 1800

(0)

دوچرخه ثابت اسپینینگ کلاسیک فیتنس 1800 وسیله بسیار خوبی برای سوزاندن کالری است ،کاهش وزن،تقویت عضلات بخصوص عضلات پا و رسیدن به تناسب اندام است.طیف گسترده ای از دوچرخه های ثابت با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد که هر کس متناسب با شرایط و..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)